Fit Life SPA & Health Center // Hakkımızda

Tüm iş stresinizi geride bırakın... Kendinizi şımartın...

Elite World Hotels size seçkin bir ortamda zindelik kazanmak ve rahatlayabilmek için güzel bir seçenek sunuyor:
FIT LIFE SPA & HEALTH CENTER

İster hafta içi iş çıkışı ister hafta sonu ister Elite World Hotel'de düzenleyeceğiniz bir iş toplantısının ardından ister burada geçireceğiniz güzel bir tatilin arasında Fit Life & Health Center'da kendinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. El yapımı eskitilmiş mermer mozaikler, özel ahşap ve Osmanlı çinileri ile dizayn edilmiş bu büyülü yerde kendinizi bambaşka bir dünyada hissedebilirsiniz.

Büyük küçük, herkesin keyfi yerinde...

Yaz kış rahatlamak ve form tutmak için yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuzdan yararlanabilirsiniz. İsterseniz çocuklarınızla birlikte gelerek onların da çocuk havuzunda çocuk havuzunda eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

İtalyan mozaiklerle döşenmiş olan havuz, klor ve diğer kimyasalların yan etkileri en aza indirilerek dezenfekte ediliyor. Ayrıca özel ısıtma özelliğiyle yaz-kış kullanım imkanı veriyor.

Kendinizi ve ruhunuzu şımartın...

Sporunuzu yaptıktan sonra sıcacık bir ortamda Osmanlı hamam kültürünü yansıtan Türk hamamında rahatlayabilirsiniz. Birçok farklı yöntem sunan kişiye özel masaj paketleri ile günün stresinden kolayca arınabilirsiniz.

Uzman ellerde sağlık ve güzellik kazanın...

Hareketi seviyorsanız birçok fonksiyonu bir arada sunan son teknoloji ile donatılmış ekipmanlara sahip Fitness Center tam size göre. Deneyimli fitness antrenörlerimiz eşliğinde sağlıklı ve formda bir görünüm sizleri bekliyor. İster yorucu geçecek bir toplantı isterseniz muhteşem geçecek bir akşam yemeği için olsun, güzellik merkezimizdeki deneyimli çalışanlarımızın dokunuşları ile kendinizi muhteşem göreceksiniz.

Masaj odalarındaki kişiye özel profesyonel masaj hizmeti... Havuz sonrası sauna keyfi, buhar banyosu veya macera duşları... Şok duşlarda tüm vücuda masaj yapan su masaj sistemleri... Beden ve ruh zindeliğini bir arada yaşayabileceğiniz daha pek çok olarak sizi bekliyor.

Güzellik ve sağlık için yeni adresiniz: Elite World Hotels FIT LIFE& HEALTH CENTER