istanbul
Elite World İstanbul Fit Life SPA & Health Center

Tüm iş stresinizi geride bırakın... Kendinizi şımartın...

Elite World İstanbul Hotel size seçkin bir ortamda zindelik kazanmak ve rahatlayabilmek için güzel bir seçenek sunuyor: FIT LIFE SPA & HEALTH CENTER

İster hafta içi iş çıkışı ister hafta sonu ister Elite World İstanbul Hotel'de düzenleyeceğiniz bir iş toplantısının ardından ister burada geçireceğiniz güzel bir tatilin arasında Fit Life & Health Center'da kendinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. El yapımı eskitilmiş mermer mozaikler, özel ahşap ve Osmanlı çinileri ile dizayn edilmiş bu büyülü yerde kendinizi bambaşka bir dünyada hissedebilirsiniz.

Büyük küçük, herkesin keyfi yerinde...

Yaz kış rahatlamak ve form tutmak için yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuzdan yararlanabilirsiniz. İsterseniz çocuklarınızla birlikte gelerek onların da çocuk havuzunda çocuk havuzunda eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

İtalyan mozaiklerle döşenmiş olan havuz, klor ve diğer kimyasalların yan etkileri en aza indirilerek dezenfekte ediliyor. Ayrıca özel ısıtma özelliğiyle yaz-kış kullanım imkanı veriyor.

Kendinizi ve ruhunuzu şımartın...

Sporunuzu yaptıktan sonra sıcacık bir ortamda Osmanlı hamam kültürünü yansıtan Türk hamamında rahatlayabilirsiniz. Birçok farklı yöntem sunan kişiye özel masaj paketleri ile günün stresinden kolayca arınabilirsiniz.

Uzman ellerde sağlık ve güzellik kazanın...

Hareketi seviyorsanız birçok fonksiyonu bir arada sunan son teknoloji ile donatılmış ekipmanlara sahip Fitness Center tam size göre. Deneyimli fitness antrenörlerimiz eşliğinde sağlıklı ve formda bir görünüm sizleri bekliyor. İster yorucu geçecek bir toplantı isterseniz muhteşem geçecek bir akşam yemeği için olsun, güzellik merkezimizdeki deneyimli çalışanlarımızın dokunuşları ile kendinizi muhteşem göreceksiniz.

Masaj odalarındaki kişiye özel profesyonel masaj hizmeti... Havuz sonrası sauna keyfi, buhar banyosu veya macera duşları... Şok duşlarda tüm vücuda masaj yapan su masaj sistemleri... Beden ve ruh zindeliğini bir arada yaşayabileceğiniz daha pek çok olarak sizi bekliyor.

Güzellik ve sağlık için İstanbul'daki yeni adresiniz: Elite World İstanbul Hotel FIT LIFE& HEALTH CENTER

  • Klor ve diğer kimyasalların yan etkileri en aza indirilerek dezenfekte edilen, alttan ısıtmalı kapalı yüzme havuzu
  • Çocuk havuzu
  • Alttan ısıtmalı göbek taşı, özel mermer taşları ve mükemmel akustiğiyle kadınlar ve erkekler için ayrı hizmet sunan 7 kurnalı Türk hamamı
  • Şok duşlarda tüm vücuda masaj yapan su masaj sistemleri
  • "Calming" ve "Relaxing" masaj odalarında profesyonel masaj hizmeti
  • Hasır duvar kağıtlarıyla dizayn edilmiş ve özel tasarlanmış aydınlatma elemanları bulunan SPA bölümü
  • Birçok fonksiyonu bir arada sunan en iyi ve en kaliteli ekipmanlara sahip Fitness Center
  • Alttan ve koltuk grubundan ısıtmalı, antibakteriyel mozaiklerle döşenmiş buhar banyosu
  • Özel terapi ışıklarıyla aydınlatılmış sauna
  • Vitamin Bar
İletişim :

Elite World İstanbul Hotel

Adres: Sehit Muhtar Caddesi No:42 34435 Taksim / İstanbul

Tel: +90 212 313 83 83

E-mail: infoistanbul@eliteworldhotels.com.tr